HAKKIMIZDA

Hep yeniyi ve daha fazlasını üretmeyi, çözüm odaklı profesyonel yaklaşımı, geçmişin verdiği güven esaslı ticari anlayışı, çağın sunduğu teknoloji ile birleştiren ÇAĞSA Mutfak 1997 yılında Gaziantep’te kuruldu. Bölgede lider üretim kapasitene sahip Çağsa, kendi bünyesinde ürettiği kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile sektörde kabül görmüş… ayrıca gerek global gerek ulusal pazarlarda güven sağlamış markaların ürün ve hizmetlerini tedarik etmiş ve etmektedir. Bugün Çağsa 2.000 metrekarelik üretim sahasında özgün ve proje bazlı endüstriyel mutfak gereçleri üretirken, 1 showroom mağaza ile de ürünlerini sergilemektedir.

Çağsa; satış fokuslu ürünler sunmaktan çok hizmet odaklı, kaliteden taviz vermeyen sektör anlayışına sahip olması sebebiyle vazgeçilmezlerinden biri olan “zamanında teslim” iş prensibinden ödün vermemiştir. Tüm bu nedenler Çağsa’ya birçok artı katmış olmalıki Türkiye’de 81 il, toplamda 10’a yakın Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde ürün ve hizmetleri ile halen faliyet göstermektedir.

Çağsa’nın başlıca faliyet alanları olan Okul, Yurt, Fabrika ve Hastane Yemekhaneleri, Otel ve Restoran Mutfakları, Gıda Üretim Arge Atölyelerine hızlı çözüm araçları sunarken, talep doğrultusunda özel projelerde de varlığını etkili bir biçimde göstermektedir. Kendi bünyesinde üretim yapabilme kabileyeti Çağsa’yı ulusal bir marka haline dönüştürürken, iyi hizmet ve doğru çözüme dayalı çalışma prensibini elinde bulunduran Çağsa, “Global Marka, Lokal Çözüm” hedefinde ilerlemektedir.

Geçmişin Kazanımı Güven ve İş Ahlakı, Çağın Teknolojsi… : ÇAĞSA MUTFAK

teklif iste
e-katalog

BiZi TAKiP EDiN

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bülten abonesi olun!